Woensdag 24 April 2024

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Woensdag 24 April 2024

Vandaag | Morgen | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | Maandag

Aantal gevonden resultaten: 47

Remy Evers - Stoorzender (Try-out) (Cabarestafette)
Het Munttheater - Weert

Piet van Eeghen - De verlichting nabij
Theater Bellevue - Amsterdam

Hans Dorrestijn - t Houdt een keer op
De Kleine Komedie - Amsterdam

Amelie Albrecht - Goe genoeg
G.C. Steenhoven - Herzele (B)

Mouna Laroussi - Waanzien
Stadsschouwburg - Utrecht

Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg Amstelveen - Amstelveen

Ronald Snijders - Als mens (Try-out)
Het Parochiehuis - Delden

Lucky Fonz III - Moederland
Chassé Theater - Breda

Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg - Rijswijk

Club Haug - Open Mic
Comedy Club Haug - Rotterdam

Club Haug - Best of Stand-up in English
Comedy Club Haug - Rotterdam

Pieter Jouke - Sluikstort
WestlandTheater De Naald - Naaldwijk

Jeroens Clan - Korte metten
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Arjen Lubach - Comedy tour
Schouwburg De Kampanje - Den Helder

William Boeva - 13
30CC/Stadsschouwburg - Leuven (B)

Boom Chicago - Musical Improv Spectacular
Boom Chicago - Amsterdam

Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom (Try-out)
Theater De Omval - Diemen

AOT Events - Comedy Nights - Utrecht Lacht (open mic)
Café Hofman - Utrecht

Sanne Wallis de Vries, Bas... - Wie is er bang voor Virginia...
Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam

Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Schakel - Waregem (B)

Nienke Plas - Postnatale Expressies
Theater ′t Voorhuys - Emmeloord

Youp van ′t Hek - De laatste ronde
Koninklijk Theater Carré - Amsterdam

Ashton Brothers - Δ - 20 jaar Ashton Brothers (20:00)
Schouwburg Agnietenhof - Tiel

Pieter Derks - Ja, leuk (20:00)
Schouwburg Agnietenhof - Tiel

Jim Deddes - De Joardy Show (20:00)
De Hanzehof - Zutphen

De Improfeten - OER - Op Eigen Risico (20:00)
Fakkelteater - Antwerpen (B)

Guido Weijers - Momentum (20:00)
De Lampegiet - Veenendaal

Rob en Emiel - The Da Vinci Ode (20:00)
TheaterHotel De Oranjerie - Roermond

Kommil Foo - Grind (20:00)
Theater de Vest - Alkmaar

Daniel Arends - High Class Bitch (20:00)
PARKtheater - Eindhoven

Ashton Brothers - Δ - 20 jaar Ashton Brothers (20:15)
Theater de Bussel - Oosterhout NB

Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 (20:15)
Koninklijke Schouwburg - Den Haag

Lisa Ostermann - Makkelijk in de omgang (20:15)
Theater aan de Slinger - Houten

ComedyPact - On tour (20:15)
Het Munttheater - Weert

Annick Boer, Martijn Kardol - Ver van je bed (20:15)
Stadsgehoorzaal - Kampen

Andries Tunru - Marmer (20:15)
Theater aan de Schie - Schiedam

Gerard van Maasakkers - In de gloria (20:15)
Theater De Leest - Waalwijk

Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit (20:15)
Cool kunst en cultuur - Heerhugowaard

PePijn Comedy Club - Comedyclub (20:30)
Theater PePijn - Den Haag

Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2024 (20:30)
Theater de Stoep - Spijkenisse

Martijn Koning - Overkill (20:30)
Brestheater - Brielle

Tarik Moree & Tim Olivier... - Het Wim Sonneveld-complex (20:30)
de Goudse Schouwburg - Gouda

Wilfried de Jong - Haar in de wind - met Caro... (20:30)
Schouwburg de Meerse (oude... - Hoofddorp

Nabil - Nee precies daarom (20:30)
Theater De Leest - Waalwijk

Comedytrain - Toomler Comedytrain Try-out (20:30) (Try-out)
Toomler - Amsterdam

Tjitske Reidinga - Portret (20:30)
De Harmonie - Leeuwarden

Narrenhandel - Narrenhandel Comedy Open Mic (20:30) (Try-out)
KUUB - Mechelen (B)

Zoeken