Woensdag 19 Januari 2022

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Woensdag 19 Januari 2022

Vandaag | Morgen | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | Maandag

Aantal gevonden resultaten: 38

Dorine Wiersma - Vlieg op!
Theater Bellevue - Amsterdam

Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele...
Theater aan de Schie - Schiedam

Youp van ′t Hek - De laatste ronde
Ledeltheater - Oostburg

Marco Lopes - Wees blij
Toon Hermans Theater / De... - Sittard

Adriaan Van den Hoof - t Zal schoon zijn als het af...
Stadsschouwburg - Sint-Niklaas (B)

Jan Beuving - Restante
Diligentia - Den Haag

Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm - Veldhoven

Comedytrain - Toomler Comedytrain Try-out (Try-out)
Toomler - Amsterdam

Soundos - Comeback kid
Theater HOF 88 - Almelo

De Improfeten - OER - Op Eigen Risico
Fakkelteater - Antwerpen (B)

Jan Jaap van der Wal - III-ième
C.C. ′t Aambeeld - Aartselaar (B)

Kamal Kharmach - Mag ik even? 2021
Cultuurhuis De Zeepziederij - Bree (B)

Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Venray - Venray

William Boeva - B30VA
C.C. De Mol - Lier (B)

Nesim El Ahmadi - TaBoe! (20:00)
Theater aan het Vrijthof - Maastricht

Kommil Foo - Oogst (20:00)
C.C. De Kimpel - Bilzen (B)

Cabarestafette - Cabarestafette (20:00)
Schouwburg Hengelo - Hengelo

Richard Groenendijk - Voor iedereen beter (20:00)
Rijswijkse Schouwburg - Rijswijk

Karin Bloemen, Cor Bakker - Waar waren we gebleven (20:00)
C.C. Jan van Besouw - Goirle

Yentl en De Boer - De Kampvuursessies (20:00)
PARKtheater - Eindhoven

Tineke Schouten - Dubbel (20:15)
Theater de Veste - Delft

OldenHermanns - FCKD (20:15)
WestlandTheater De Naald - Naaldwijk

Tim Fransen - De mens en ik (20:15)
De Lievekamp - Oss

Pieter Derks - Uit het niets (20:15)
Schouwburg de Meerse - Hoofddorp

Lisa Ostermann - Met z'n allen (20:15)
De Kleine Komedie - Amsterdam

Jan Rot - Ok boomer (20:30)
Junushoff Theater - Wageningen

Thjum Arts - Tijdloos genot (20:30)
Theater PePijn - Den Haag

Slapstick - The Roaring Twenties (20:30)
Theater De Nieuwe Kolk - Assen

Daniëlle Schel - OK (20:30) (Try-out)
Theater Ins Blau - Leiden

LOS muziektheater - Lusten en lasten (20:30)
De Meerpaal - Dronten

Marcel Harteveld - Weet ik veel (20:30)
VU Griffioen - Amsterdam

Beperkt houdbaar - Canvas (20:30)
Het Evertshuis - Bodegraven

Pheifer & Blom - En en (20:30)
Theater Walhalla - Rotterdam

Nesim El Ahmadi - TaBoe! (20:30)
Theater aan het Vrijthof - Maastricht

Rosa da Silva - Daar moet je heen (20:30)
Theater De Lieve Vrouw - Amersfoort

Rayen Panday - Focus (20:30)
Het Heerenlogement - Beusichem

Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts (20:30)
Chassé Theater - Breda

André Manuel - Sneu (20:30)
Stadsschouwburg - Utrecht

Zoeken