Donderdag 22 Oktober 2020

Wees alert

Vanwege het coronavirus is het niet altijd zeker dat voorstellingen in Nederland en België doorgang kunnen vinden.
Controleer daarom altijd de website van het theater voor de laatste stand van zaken.

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Vrijdag 23 Oktober 2020

Vandaag | Morgen | Zaterdag | Zondag | Maandag | Dinsdag

Aantal gevonden resultaten: 62

Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Postkantoor - Bovenkarspel

Daniel Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam

Tim Fransen - De mens en ik
Griffioen - Amstelveen

Tim Fransen - De mens en ik
Griffioen - Amstelveen

Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cultura - Ede

Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
de Meervaart - Amsterdam

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs P
Theater de Stoep - Spijkenisse

Diederik van Vleuten - De aanbidding der wijzen
Theater de Luifel - Heemstede

Kirsten van Teijn - (s)experiment (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Ronald Snijders - Een avond met mij (Try-out)
De Kom - Nieuwegein

Karin Bruers - Love is wonderful
De Blauwe Kei - Veghel

Karin Bruers - Love is wonderful
De Blauwe Kei - Veghel

Chris Verlaan - Man in de maak
Het Oude Raadhuis - Hoofddorp

Rob Scheepers - Gulzig (Try-out)
Cultuurcentrum Tiliander - Oisterwijk

Klooster en Van der Meulen - Tijd zat
Theater De Storm - Winterswijk

Marco Lopes - Wees blij (Cabarestafette)
Diligentia - Den Haag

Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Kunstmin - Dordrecht

Walter Baele - Best of Walter Baele
G.C. De Muze van Meise - Meise (B)

Kasper van der Laan - 1 kilo
Chassé Theater - Breda

Kiki Schippers - Meer (Try-out)
C.C. Den Herd - Bladel

Michael Van Peel - Nordkapp stories
C.C. De Kern - Wilrijk (Antwerpen) (B)

Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultuurcentrum De Hofnar - Valkenswaard

Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultuurcentrum De Hofnar - Valkenswaard

Rosa da Silva - Daar moet je heen
ZiNiN - Nijverdal

Boom Chicago - Sitcom
Boom Chicago - Amsterdam

Yentl en De Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza - Groningen

Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater & Congres Orpheus - Apeldoorn

Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater & Congres Orpheus - Apeldoorn

Kirsten van Teijn - (s)experiment (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Youp van ′t Hek - Korrel zout -...
Theater de Bussel - Oosterhout NB

Enge buren - Basta! (00:00)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen - Vlaardingen

Enge buren - Basta! (00:00)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen - Vlaardingen

Marjolijn van Kooten - Ongestoord (19:00)
Theater De Nieuwe Kolk - Assen

Nabil - Absurd (19:00) (Try-out)
Diekhuus Fiergo - Middelharnis

Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy…... (19:00)
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook (19:00) (Try-out)
De Drommedaris - Enkhuizen

Nesim El Ahmadi - TaBoe! (19:15) (Try-out)
DeLaMar - Amsterdam

Lonneke Dort - Allemaal of niemand (19:30) (Try-out)
Theater Peeriscoop - Gorinchem

Samir Fighil - Feniks (19:30)
Posttheater - Arnhem

Veldhuis en Kemper - Zonder meer (19:30)
Zaantheater - Zaandam

Rene van Meurs - Hunkert (19:30)
Theater De Tamboer - Hoogeveen

Stefano Keizers - Sorry baby (19:30)
De Kleine Komedie - Amsterdam

Meisjes met de wijsjes - Moerstaal (19:30)
Theater de Mythe - Goes

Nele Goossens - En nu (20:00)
Cultuurpunt Altena - Kontich (B)

Greg Shapiro - Leaving Trumpland (20:00)
Theater & Congres Orpheus - Apeldoorn

Fabian Franciscus - Kleine wereld (20:00)
Scheldetheater - Terneuzen

Elke Vierveijzer - Lucht (20:15)
ZiNiN - Nijverdal

Bas Birker - Belg (tegen wil en dank) (20:15) (Try-out) (dubbelvoorstelling)
ZiNiN - Nijverdal

Paul Haenen - Haenen brengt vreugde (20:15)
Agora - Lelystad

Comedytrain - Toomler Comedytrain (20:30)
Toomler - Amsterdam

Joost Van Hyfte - Uitgekookt (20:30)
C.C. Asse - Asse (B)

Marcel Harteveld - Weet ik veel (20:30)
De Prinsenhof - Best

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook (21:00) (Try-out)
De Drommedaris - Enkhuizen

Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy…... (21:00)
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Nabil - Absurd (21:00) (Try-out)
Diekhuus Fiergo - Middelharnis

Marjolijn van Kooten - Ongestoord (21:00)
Theater De Nieuwe Kolk - Assen

Lonneke Dort - Allemaal of niemand (21:15) (Try-out)
Theater Peeriscoop - Gorinchem

Meisjes met de wijsjes - Moerstaal (21:30)
Theater de Mythe - Goes

Rene van Meurs - Hunkert (21:30)
Theater De Tamboer - Hoogeveen

Veldhuis en Kemper - Zonder meer (21:30)
Zaantheater - Zaandam

Nesim El Ahmadi - TaBoe! (21:30) (Try-out)
DeLaMar - Amsterdam

Stefano Keizers - Sorry baby (22:30)
De Kleine Komedie - Amsterdam

Zoeken