Donderdag 22 Oktober 2020

Wees alert

Vanwege het coronavirus is het niet altijd zeker dat voorstellingen in Nederland en België doorgang kunnen vinden.
Controleer daarom altijd de website van het theater voor de laatste stand van zaken.

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Donderdag 22 Oktober 2020

Vandaag | Morgen | Zaterdag | Zondag | Maandag | Dinsdag

Aantal gevonden resultaten: 43

Daniel Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam

Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
Theater de Voorveghter - Hardenberg

Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
Theater de Voorveghter - Hardenberg

Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater De Kring - Roosendaal

Martijn Koning - Koning van de toekomst
de Meervaart - Amsterdam

Diederik van Vleuten - De aanbidding der wijzen
Theater de Vest - Alkmaar

Lebbis - De ervaring (De bovengrens
Schouwburg Ogterop - Meppel

Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Daniel Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam

Boom Chicago - Sitcom
Boom Chicago - Amsterdam

Ronald Snijders - Een avond met mij (Try-out)
Veluvine - Nunspeet

Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen

Vlamousse - Saampies (Try-out)
Het Oude Raadhuis - Hoofddorp

Michael Van Peel - Nordkapp stories
C.C. ′t Aambeeld - Aartselaar (B)

Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem - Wevelgem (B)

Klets kindercabaret - Kletskousen (6+) (15:00)
De Kom - Nieuwegein

Veldhuis en Kemper - Zonder meer (19:00)
Theater & Congres Orpheus - Apeldoorn

Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk (19:00)
Hoftheater - Raalte

Lisa Loeb - Extase (19:00) (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Stefano Keizers - Sorry baby (19:00)
Energiehuis M3 - Dordrecht

Javier Guzman - Oudejaarsconference 2020:... (19:00)
Theater De Leest - Waalwijk

Marcel Harteveld - Weet ik veel (19:00)
Schouwburg Odeon - Zwolle

De Fransse Eijkel - Subtropique (19:30)
Schouwburg - Lochem

Johan Goossens - In het beste geval (19:30)
ECI Cultuurfabriek - Roermond

Freek de Jonge - Asociale afstand (19:30)
′t Zoetzand - Beusichem

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook (19:30) (Try-out)
Werftheater - Utrecht

Martijn Kardol - Welkom (20:00)
Kennemer Theater - Beverwijk

Plien & Bianca - En nu dan? (20:00)
Chassé Theater - Breda

Peter Heerschop, Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois... (20:00) (Try-out)
Podium Hoge Woerd - Utrecht

Jan Rot - Alle tijd (20:15)
Theater aan de Schie - Schiedam

Rene van Meurs - Hunkert (20:15)
C.C. De Werft - Geel (B)

Meisjes met de wijsjes - Moerstaal (20:30)
Schouwburg De Kampanje - Den Helder

Nigel Williams - Tijdens de rust (20:30)
C.C. Palethe - Overpelt (B)

Comedytrain - Toomler Comedytrain (20:30)
Toomler - Amsterdam

Marcel Harteveld - Weet ik veel (21:00)
Schouwburg Odeon - Zwolle

Javier Guzman - Oudejaarsconference 2020:... (21:00)
Theater De Leest - Waalwijk

Lisa Loeb - Extase (21:00) (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Veldhuis en Kemper - Zonder meer (21:00)
Theater & Congres Orpheus - Apeldoorn

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook (21:30) (Try-out)
Werftheater - Utrecht

Stefano Keizers - Sorry baby (21:30)
Energiehuis M3 - Dordrecht

Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk (21:30)
Hoftheater - Raalte

Johan Goossens - In het beste geval (21:30)
ECI Cultuurfabriek - Roermond

Freek de Jonge - Asociale afstand (21:30)
′t Zoetzand - Beusichem

Zoeken