Vrijdag 19 April 2024

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Vrijdag 19 April 2024

Vandaag | Morgen | Zondag | Maandag | Dinsdag | Woensdag

Aantal gevonden resultaten: 80

Piet van Eeghen - De verlichting nabij
Isala Theater - Capelle a/d IJssel

Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Podium Hoge Woerd - Utrecht

Jeroens Clan - Korte metten
De Nieuwe Nobelaer - Etten-Leur

Kiki Schippers - Kiki met band
Verkadefabriek - Den Bosch

Jandino Asporaat - Therapie
Theater Piet Mondriaan - Abcoude

Ronald Snijders - Als mens (Try-out)
Theater PePijn - Den Haag

Vlamousse - In den beginne
Verkadefabriek - Den Bosch

Riza Tisserand - 90's kids
JC Splotsz - Roelofarendsveen

Lukas Lelie - Kwestie van smaak
Corso - Antwerpen (B)

Amelie Albrecht - Goe genoeg
C.C. De Warande - Turnhout (B)

Nathalie Baartman - De Bössels van Baartman
C.C. Stroud - Putten

Hans Dorrestijn - t Houdt een keer op
Het Postkantoor - Bovenkarspel

Niels van der Gulik - Ik blijf hier - ode aan...
C.C. Cascade - Hendrik-Ido-Ambacht

Christel de Laat - En door!
WestlandTheater De Naald - Naaldwijk

Lucky Fonz III - Moederland
Theater Ins Blau - Leiden

Arnout Van den Bossche - Coach
C.C. Maasmechelen - Maasmechelen (B)

Club Haug - Best of Stand-up
Comedy Club Haug - Rotterdam

William Boeva - 13
C.C. De Velinx - Tongeren (B)

Mylou Frencken - Minnares
City of Wesopa - Weesp

Joey en Dave - Stille oorlog (Try-out)
C. (De Meerse) - Hoofddorp

Marlon Kicken - Getekend
′t Spectrum - Schijndel

Sven De Leijer - Liefde voor publiek
C.C. De Stringe - Vichte (B)

Robrecht Vanden Thoren - Het Derde Oog
City - Nieuwpoort (B)

Comedy Cafe Amsterdam - Cocktails & Comedy (EN)
Comedy Cafe - Amsterdam

Jan Linssen - Sloef!
C.C. Palethe - Pelt (B)

Max van den Burg - Tijd voor Max (Try-out)
Theater De Breede Beek - Nijkerk

Piepschuim - Buiten de lijntjes
Cultuurcentrum Tiliander - Oisterwijk

Teun van den Elzen - Meer kan ik er niet over...
Idea Soest - Soest

Rob Scheepers - Weerlicht
C.C. Jan van Besouw - Goirle

Maartje en Kine - Hoge noot
Theater ′t Mozaïek - Wijchen

Tobi Kooiman - Best of 2
De Boerderij - Huizen

Thijs Kemperink - Halverwege
Spant! - Bussum

Daniel Arends - High Class Bitch
Theater Zuidplein - Rotterdam

Anuar - Made in Holland
Theater Dakota - Den Haag

Sanne Wallis de Vries, Bas... - Wie is er bang voor Virginia...
DeLaMar - Amsterdam

Nienke Plas - Postnatale Expressies
De Molenberg - Delfzijl

Roue Verveer - Gewoon Roué
Theater De Kring - Roosendaal

Peter Pannekoek - DNA
Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam

Comedytrain - Toomler Comedytrain Line-up (18:00)
Toomler - Amsterdam

Jim Deddes - De Joardy Show (20:00)
Energiehuis M3 - Dordrecht

Bert Visscher - Dat zie je een ander niet (20:00)
PARKtheater - Eindhoven

Nabil - Nee precies daarom (20:00)
Theater De Omval - Diemen

Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden (20:00)
C.C. van Beresteijn - Veendam

Cameretten - Finaletournee 2023-2024 (20:00)
Schouwburg Agnietenhof - Tiel

Kommil Foo - Grind (20:00)
Theater de Maagd - Bergen op Zoom

Lotte Velvet - Carrousel (20:00) (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Gerard van Maasakkers - In de gloria (20:15)
Het Musiater - Zevenaar

Karin Bloemen - Gladys, Ella, Barbra,... (20:15)
Theater Castellum - Alphen aan den Rijn

Ashton Brothers - Δ - 20 jaar Ashton Brothers (20:15)
Spant! - Bussum

Piv Huvluv - Zoiets verzin je niet (20:15)
G.C. De Muze van Meise - Meise (B)

Jawad es Soufi - Harira (20:15)
Schouwburg het Park - Hoorn

Javier Guzman - Laatste wissel (20:15)
′t Gasthoês - Horst

Pieter Derks - Ja, leuk (20:15)
Junushoff Theater - Wageningen

Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit (20:15)
Theater de Veste - Delft

Tarik Moree & Tim Olivier... - Het Wim Sonneveld-complex (20:15)
Cultuurhuis De Klinker - Winschoten

Martijn Koning - Overkill (20:15)
Theater de Luifel - Heemstede

Guido Weijers - Momentum (20:15)
Theater aan de Schie - Schiedam

Mark van de Veerdonk - Podiumbeest ontsnapt (20:15)
C.C. OGTent - Duiven

Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 (20:15)
Cool kunst en cultuur - Heerhugowaard

Annick Boer, Martijn Kardol - Ver van je bed (20:15)
Het Kruispunt - Barendrecht

Lonneke Dort - Wat mij betreft (20:15)
Het Theater - Blaricum

Herman van Veen - Een voorstelling (20:15)
Schouwburg Venray - Venray

Willie Wartaal - Moederdag (20:30)
Schouwburg Hengelo - Hengelo

Comedy Cafe Utrecht - Cocktails & Comedy (20:30)
Comedy Cafe Utrecht - Utrecht

Groninger Studenten Cabaret... - Finalistentour 2023/2024 (20:30)
Het Veur Theater - Leidschendam

Tjitske Reidinga - Portret (20:30)
PARKtheater - Eindhoven

De Gestampte Meisjes - Dream on (20:30)
Kunstlinie Almere - Almere

Rob en Emiel - The Da Vinci Ode (20:30)
Stadstheater - Zoetermeer

Sezgin Guleç - Try-out (20:30)
Theater De Liefde - Haarlem

Lisa Ostermann - Makkelijk in de omgang (20:30)
Zaantheater - Zaandam

Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij (20:30)
Theater de Purmaryn - Purmerend

Wilfried de Jong - Haar in de wind - met Caro... (20:30)
Wilminktheater - Enschede

Femke Vernij - Op volle kracht (20:30)
Theater Ludens - Voorburg

Pieter Jouke - Sluikstort (20:30)
De Lindenberg - Nijmegen

Fabian Franciscus - Loskomen (20:30) (Try-out)
Posttheater - Arnhem

Elke Vierveijzer - Drift (20:30)
Theater de Bussel - Oosterhout NB

Mouna Laroussi - Waanzien (20:30)
Theater de Stoep - Spijkenisse

Andries Tunru - Marmer (20:30)
Schouwburg Amstelveen - Amstelveen

Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2024 (20:30)
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Comedytrain - Toomler Comedytrain Line-up (21:00)
Toomler - Amsterdam

Zoeken